Hoşgeldiniz..
Alışveriş Sepetiniz
200TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz..

Kurumsal Ürünler

    

ALLIED TELESIS 8 Port AT-FS708 10/100 Rack Mountable Switch
-8 %
Stok Durumu: Stoklarımızda
MarkaALLIED TELESISPort Sayısı8 PortÜrün KoduAT-FS708Veri Transfer Hızı10/100İşleviRack Mountable Switch..
174,64TRY 189,98TRY
Vergiler Hariç:148,00TRY
Apple MB570Z/A Apple Türkiye Garantili Mini Display Port DVI Adaptör
-6 %
Stok Durumu: Stoklarımızda
MarkaAppleModelMB570Z/AİşleviMini Display PortAçıklamaDVI AdaptörÜrün KoduApple Türkiye Garantili..
119,18TRY 127,44TRY
Vergiler Hariç:101,00TRY
Apple MMX62ZM/A Lightning - 3,5 mm EARPODS Kulaklık Jakı Adaptörü Apple MMX62ZM/A Lightning - 3,5 mm EARPODS Kulaklık Jakı Adaptörü
-7 %
Bu adaptör 3,5 mm kulaklık jakı kullanan aygıtları Lightning aygıtlarınıza bağlamanızı sağlar. Lightning konnektörü olan tüm aygıtlarla çalışır ve iPod touch, iPad ve iPhone’da iOS 10 ve daha yeni sürümlerini destekler. Uyumlu modeller MarkaAppleModelMMX62ZM/ABağlantı ArabirimiLightning - 3,5 mmÇeviriciEARPODSİşleviKulaklık Jakı Adaptörü..
90,86TRY 97,94TRY
Vergiler Hariç:77,00TRY
ASUS RP-N12 300Mbps Kablosuz-Ethernet Access Point Router ASUS RP-N12 300Mbps Kablosuz-Ethernet Access Point Router
-8 %
TEKNİK ÖZELLİKLER Network Standard IEEE 802.11 b/g/n Ürün Kategorisi N300 kapsamlı ağ; 300Mbps Veri Hızı 802.11 b/g/n : downlink up to 300Mbps, uplink up to 300Mbps (20/40MHz) Anten Harici anten x 2 Çalışma Frekansı 2.4GHz Portlar 1 x RJ45 LAN Portu Boyutlar 4.5 x 3.1 x 8.5 cm (E x B x Y) Ağırlık 90 g (Sadece Cihaz) İşletim Sistemi Desteği Windows® 7 , 32bit MarkaASUSModelRP-N12Data Transfer Hızı300MbpsRepeater ÖzelliğiKablosuz-EthernetBridge Özelliği2x2DBi AntenİşleviAccess PointÖzellikRouterPN No90IG01X0-BO2100..
363,44TRY 396,48TRY
Vergiler Hariç:308,00TRY
Aten CS22U-A7 2 Port Usb Kvm Switch
-8 %
MarkaAtenModelCS22U-A7Port Sayısı2 PortBağlantı ArabirimiUsbKvmKvmÇeviriciSwitch..
298,54TRY 325,68TRY
Vergiler Hariç:253,00TRY
BEEK BN-J4858C 850nm MM/LC SFP Fiber Modül
-8 %
Stok Durumu: Stoklarımızda
BN-J4858C 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve ürünleriyle uyumlu MarkaBEEKModelBN-J4858CMesafe850nmTipMM/LCÜrünSFP Fiber Modül..
421,26TRY 460,20TRY
Vergiler Hariç:357,00TRY
BEEK BN-J4859C 1000Base-LX 1310nm 20km SM/LC SFP Modül
-8 %
MarkaBEEKModelBN-J4859CVeri Transfer Hızı1000Base-LXMesafe1310nm 20kmTipSM/LCÜrünSFP Modül..
405,92TRY 442,50TRY
Vergiler Hariç:344,00TRY
CISCO 24 Port Compact SG112-24-EU 10/100/1000 2x SFP Gigabit Switch
-8 %
MarkaCISCOModelCompactPort Sayısı24 PortÜrün KoduSG112-24-EUVeri Transfer Hızı10/100/1000Gbit Port2x SFPİşleviGigabit Switch..
1.773,54TRY 1.935,20TRY
Vergiler Hariç:1.503,00TRY
Codegen COD019 USB2.0 to RJ45 Ethernet çevirici Codegen COD019 USB2.0 to RJ45 Ethernet çevirici
-9 %
MarkaCodegenModelCOD019Bağlantı ArabirimiUSB2.0 to RJ45İşleviEthernet çevirici..
50,74TRY 55,46TRY
Vergiler Hariç:43,00TRY
Dark Connect Master DK-AC-USB341 4 Port USB3.0 to USB341 Çoklayıcı Hub Dark Connect Master DK-AC-USB341 4 Port USB3.0 to USB341 Çoklayıcı Hub
-8 %
Ürün Açıklaması Dark ile USB3.0 Hızını 4 Portta Yaşayın!Yüksek hızlı USB3.0 cihazlarınızı kolayca konumlandırabilmeniz için gerekli 4 portlu USB3.0 çoklayıcı Dark'tan. Özellikle yeni nesil Ultrabook ve Macbook Air bilgisayarlarda USB3.0 portların azlığı kullanıcıların harici cihazlarını bilgisayarlarına bağlamasını olanaksız kılmaktadır. Yeni nesil akıllı telefonlar, USB bellekler ve harici disklerde bulunan USB3.0 bağlantı ile hem daha hızlı data aktarımı hem de şarj imkanı bulacaksınız.USB3.0 ile Yüksek HızUSB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler ..
123,90TRY 134,52TRY
Vergiler Hariç:105,00TRY
Dark Connect Master DK-AC-USB344 4 Port Usb 3.0 Çoklayıcı Hub Dark Connect Master DK-AC-USB344 4 Port Usb 3.0 Çoklayıcı Hub
-9 %
Stok Durumu: Stoklarımızda
EAN 8697939952566 Garanti Süresi 2 Yıl Üretici Kodu DK-AC-USB344 Tip USB Hub İşletim Sistemi Desteği Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Port Sayısı 4 Port Bilgisi 4 Port USB3.0 MarkaDarkModelConnect MasterPort Sayısı4 PortBağlantı ArabirimiUsb 3.0İşleviÇoklayıcı HubÜrün KoduDK-AC-USB344..
112,10TRY 122,72TRY
Vergiler Hariç:95,00TRY
Dark DK-AC-U31P 2xUSB3.1 1xTypeC+1xTypeA PCI-E
-8 %
Stok Durumu: Stoklarımızda
Dark 1x USB 3.1 Type C , 1x USB 3.1 Type A PCI Express Kartı (2 x USB 3.1 )Masaüstü bilgisayarınıza USB 3.1 Portlarından 10Gbps Hızını Tanıştırın ! Dark U31P ile Yüksek Hızın Ayrıcalığını YaşayınDark U31P USB 3.1 Type A/Type C çoklayıcı PCI Express kart ile masaüstü bilgisayarınızı en yeni ve hızlı bağlantı teknolojisi ile tanıştıracaksınız. USB 3.1 gen2, sunduğu gerçek 10 Gbps bant genişliği ile günümüzün en yüksek veri transfer hızını sağlarken ayrıca hızlı şarj özelliğini beraberinde getirmektedir. Dark U31P &cce..
464,92TRY 507,40TRY
Vergiler Hariç:394,00TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 336 (28 Sayfa)
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikasımızı İnceleyiniz.
WhatsApp
+905305648365